Par mums

"ALUS FANS" ir biedrība, kas apvieno Latvijas alus atribūtikas kolekcionārus, cilvēkus, kuriem interesē alus, tā attīstības vēsture, citu valstu ALUS kultūra un garšu dažādība.

Mūsu biedru un draugu vidū ir kolekcionāri, kas krāj alus etiķetes, korķus, skārdenes, pudeles, glāzes un kausus, glāžu un kausu paliktņus, pudeļu attaisāmos, atslēgu piekariņus ar alus tematiku, afišas, plakātus, sienas nakts reklāmas, dažādus aksesuārus un apģērbu, kas iederas alus tematikā, periodiku, grāmatas, kartes un kārtis, mašīnu modelīšus, un vēl daudz un dažādas bezgala interesantas lietas, kas katra par sevi ir ļoti unikāla, un tiek lolota un saudzēta, jo spēj stāstīt par noteikto periodu, saistībā ar alus ražotāju aktivitātēm.

Lai visiem kopā būtu interesanti mēs rīkojam ikmēneša tikšanās, kur katrs kolekcionārs vai alus cienītājs var satikt līdzīgi domājošos, saņemt informāciju par interesējošām tēmām un piedalīties kopējos pasākumos. Organizējam izstādes, braucam ekskursijās uz alus darītavām, alus kolekcionāru "biržām", tiekamies ar citu valstu radniecīgiem klubiem un, protams, fanojam par alus festivāliem.

Veicot visas šīs aktivitātes mēs reklamējam Latvijas alus darītājus, pārstāvam savu valsti, popularizējam alus kultūru un kolekcionāru dzīvesveidu.

 

Mūsu biedru un draugu vidū ir:

  • kolekcionāri un alus kultūras izzinātāji;
  • vēsturnieki un pasniedzēji;
  • aldari un alus ražotāji;
  • profesionāli degustatori un alus izgaršotāji;
  • aktīva dzīvesveida piekritēji, kā arī alus interesenti un kolēģi no citām pasaules valstīm.